Kontakt oss

Kontakt oss Kontakt oss

Vi hører gjerne i fra deg!

Vi kan nås ved å bruke kontaktskjema nederst på denne siden, eller her:
E-post: bibliotek@drmk.no
Telefon: 32 04 54 00
Besøksadresse: Grønland 58B, 3045 Drammen
Postadresse: Postboks 3554, 3007 Drammen

For kontaktinformasjon til Fjell bydelsbibliotek, se her.

 

VÅRE ANSATTE

Biblioteksjef 
Monica Nyhus
Telefon: 92 43 30 09
E-post: Monica.Nyhus@drammen.kommune.no

Seksjonsleder, avdeling Utvikling
Geirr Karlsen
Telefon: 40 91 70 71
E-post: Geirr.Karlsen@drammen.kommune.no

Seksjonsleder, avdeling Arrangement og formidling
Katrine Kirkeby Arnold 
E-post: Katrine.Kirkeby.Arnold@drammen.kommune.no


Øvrige ansatte
Amundsrud, Trine (Trine.Amundsrud@drammen.kommune.no
Bekk, Anne Marie (anne.marie.bekk@drammen.kommune.no)
Boman, Harald (Harald.Boman@drammen.kommune.no)
Bratland, Grethe Lill (Grethe.Lill.Bratland@drammen.kommune.no)
Bruun, Cecilie (Cecilie.Bruun@drammen.kommune.no)
Dahl, Bente (Bente.Dahl@drammen.kommune.no)
Hillestad Lena (Lena.Hillestad@drammen.kommune.no
Hoel, Solvor Snoen (Solvor.Snoen.Hoel@drammen.kommune.no)
Hustad, Marie Hustad (Marie.Hustad@drammen.kommune.no)
Høymo, Hugo (Hugo.Hoymo@drammen.kommune.no)
Istrefi, Rita (Rita.Istrefi@drammen.kommune.no)
Kjenes, Britt Kroken (Britt.Kroken.Kjenes@drammen.kommune.no)
Kleiv, Kristin (Kristin.Kleiv@drammen.kommune.no)
Langeland, Anne Katrine (Anne.Katrine.Langeland@drammen.kommune.no)
Lommelun, Mari Nordø (Mari.Nordo.Pettersen@drammen.kommune.no)
Marki, Gro (Gro.Marki@drammen.kommune.no)
Moen, Kari (Kari.Moen@drammen.kommune.no)
Nævra, Monica (Monica.Naevra@drammen.kommune.no)
Orholm, Hege (Hege.Orholm@drammen.kommune.no)
Roen, Gro Anita (Gro.Anita.Roen@drammen.kommune.no)
Sigholt, Annikken (Annikken.Sigholt@drammen.kommune.no)
Smith, Raymond (Raymond.Smith@drammen.kommune.no)
Svaleng, Øyvind (Oyvind.Svaleng@drammen.kommune.no)
Søberg, Hilde I. (Hilde.Soberg@drammen.kommune.no)
Telle, Kari (Kari.Telle@drammen.kommune.no)

Kontaktskjema

Send melding til biblioteket
* obligatorisk felt
*
*
*
*

Språk Språk